top of page

Імплантація в естетично значимій зоні

Імплантація в естетично важливій зоні вимагає особливих навиків і професіоналізму Вашого хірурга для лосягнення гарних естетичних результатів.

Особливо це важливо при заміщенні дефектів зубного ряду в передніх відділах верхньої щелепи, так як ця ділянка дуже помітна для оточуючих і найменші дефекти м'яких і твердих тканин (несиметричність яснового краю, зміни кольору ясен, наявність на них вдавлених дефектів, нориць і тд.) створюють значний естетичний і психологічний дискомфорт для пацієнта.

Клінічний випадок 1:
Лікування складного випадку естетичного дефекту зубного ряду 

Пацієнтка О., звернулася зі скаргами на естетичний дефект зубного ряду.

При огляді виявлено дефект ясневого краю, карієс та оголення кореня 21 зуба. Раніше проводилися численні видалення кіст даного зуба. 

В ділянці ураженого зуба наявний дефект кісткової тканини, який не дозволяє провести імплантацію без кісткової пластики. 

Пацієнтці була проведена одномоментно кісткова пластика і імплантація.

Зазвичай в подібних випадках проводиться двомоментна операція: кісткова пластика і лише через деякий час - імплантація, але в нашій клініці успішно застосовується техніка одномоментної кісткової пластики і імплантації.

Через  5-6 місяців встановлена постійна коронка на інтегрований дентальний імплантат. 

Проведена реставрація сусідніх зубів. 

Досягнутий хороший естетичний результат, пацієнтка задоволена.

Клінічний випадок 2:

Видалення зубу та одномоментна імплантація в естетично значимій зоні.

Пацієнтка 27 років, звернулася зі скаргами на рухомість коронкової частини 11 зуба, яка з'явилася під час їжі при накусуванні і навантаженні на зуб, а також на зміну кольору ясневого сосочка в ділянці даного зуба.

Раніше зуб неодноразова піддавався ендодонтичному лікуванню і реставраціям.

Після провдення комп'ютерної томографії встановлений діагноз: Перелом кореня 11 зуба зі зміщенням фрагментів. 

Враховуючи професію та вік пацієнтки, а також анамнез життя було прийняте рішення про видалення 11 зуба з одномоментною дентальною імплантацією з негайною нефункціональною реставрацією на імплантаті.  

bottom of page