top of page
Bichectomy.PNG

Індивідуальний теоретично - практичний курс по бішектомії від Олександра Кобякова 

Основна проблема, з якою зустрічаються початківці, а деколи і досвідчені хірурги - стоматологи, щелепно- лицеві хірурги, пластичні хурурги, які займаються бішектомією - це неповне розуміння чіткої локалізації щічного відростку жирового тіла Біша, яке іноді буває варіабельне і досить складно розміщене відносно кістково - м'язевої системи лицевого відділу голови.  

Термін "щока" в корені невірний і не точний, якщо розглядати бішектомію з позиції топографічної анатомії щічного, білявушно - жувального, а також інших глибоких просторів обличчя, в яких власне і розміщується жирове тіло Біша.

Де робити доступ? Дизайн розрізу? Пошарова структура згаданих просторів? Зв'язок тіла Біша з іншими важливими органами обличчя? Об'єм частини тіла Біша, яка видаляється, з метою отримання бажаного результату? і багато інших питань будуть розглянуті в ході індивідуального курсу. 

Програма курсу:

Теоретична частина:

  1. Анатомо - функціональні особливості щічної, скулової і білявушно - жувальної ділянки. Критичні анатомічні орієнтири і структури для виконання операції видалення жирових тіл щоки (тілець Біша).

  2. Доказова база безпеки і доцільності процедури видалення тілець Біша (факти і домисли). 

  3. Підготовка пацієнта до процедури видалення тілець Біша під місцевою анестезією: методика трьохточкової блокади ділянки операції з метою мінімізації обє'му необхідного для операції розчину анестетика. 

  4. Основні етапи операції та види доступів до щічної порції жирового тіла Біша: небезпечні зони і як іх обійти.

Практична частина:

Демонстрація проведення операції бішектомії з детальними коментарями кожної хірургічної маніпуляції і розбір хірургічної анатомії інтраопераційно. 

На індивідуальному курсі Ви засвоєте: як при мінімальному розрізі видалити необхідну частину тіла Біша, а також оволодієте чітким хірургічним та анатомічним уявленням про дану процедуру, що дозволить уникнути таких серйозних ускладнень як: пошкодження щічної гілки трійчастого та лицевого нервів, пошкодження протоку білявушної слинної залози, пошкодження крупних судин щічної і підскроневої ділянок (лицева артерія і вени, криловидного венозного сплетення). 

Доктора из Львова на индивидуальном обуч

Записатися на індивідуальне навчання і по всім питанням, що Вас цікавлять:  38(099)3647970

Галерея

bottom of page