top of page

Клініка лікаря Кобякова оснащена спеціалізованим обладнанням і досвідчиним висококваліфікованим персоналом. 

Такі умови дозволяють виконувати хірургічні стоматологічні операції всіх видів складності, в тому числі під загальним знеболенням, в умовах повної стерильності сучасної операційної.

Клініка являється клінічною базою Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова, що дозволяє провести консультування пацієнта сумісно з кваліфікованими кадрами ВНМУ.

Operating room.jpg
IMG-1136.JPG

Операційний блок створений за сучасними стандартами та оснащений системою очищення повітря з ламінарними потоками та фільтрами, що максимально очищують атмосферу операційної від невидимого пилу та часток (бактеріальних і вірусних в тому числі).

Операційна обладнана спеціально для хірургічних втручань в порожнині рота та в ділянці голови. Високотехнологічне забезпечення операційного процесу та стерильні умови - важливі складові хорошого результату операції.

Операційна Медичного центру повністю оснащена для комфорту і безпеки пацієнта, а також з метою надання якісної медичної допомоги високого рівня.

Операційна укомплектована сучасним медичним обладнанням провідних міжнародних виродників, які зарекомендували себе на світовому рівні:

  • ендоскопічна відеокамера з монітором Stryker - одна з найкращих сучасних відеосистем глибокої чіткості та контрастності для малоінвазивної ендоскопічної хірургії щелепно - лицевої ділянки;

  • операційні ендоскопи Karl Storz;

  • монітор для реєстрації життєвоважливих показників Brightfield healthcare, що дає можливість отримувати повну клінічну картину стану пацієнта під час оперативного втручання та в післяопераційному періоді;

  • електрохірургічний апарат ZEUS (Великобританія);

  • операційний освітлювач MAQUET (Німечина);

  • хірургічна аспіраційна система ASPI - JET (Італія) та ін.;

  • інструментарій фірм Honburg, Falcon, Medicon та ін.

Для забезпечення безпеки пацієнта вжито всіх необхідних заходів: від умов повної стерильності в операційній до дублювання необхідної апаратури  і інструментарію. 

 
IMG_7318.jpg
IMG_7316.jpg

Індивідуальна палата післяопераційного перебування пацієнта 

Якщо операція проводилася під загальним знеболенням пацієнт залишається під безперервним наглядом медичного персоналу в комфортних умовах індивідуальної палати з савузлом та душевою кабіною, та забезпечується всією необхідною медикаментозною підтримкою, чого не може забезпечити звичайна стоматологічна клініка.

IMG_7293.HEIC
IMG_5224.jpg
bottom of page