top of page

Встановлення виличних імплантатів
(типу Zygoma)

Повна відсутність зубів (повна адентія) приносить масу неприємностей: через відсутність зубів страждає шлунково – кишковий тракт, ясна і скронево-нижньощелепний суглоб, порушується артикуляція, пацієнт відчуває значний психологічний дискомфорт.

 

Виличні імплантати типу Zygoma являють собою рішення, завдяки якому можна уникнути кісткової пластики при вираженій атрофії кістки верхньої щелепи з можливістю негайного навантаження в навіть найскладніших клінічних ситуаціях.

Покази до встановлення виличних імплантатів типу Zygoma:

  1. Повна або часткова втраті зубів верхньої щелепи.

  2. Значна атрофія кісткової тканини верхньої щелепи, викликаної травмами, тривалою адентією, хронічними захворюваннями .

  3. Невдалому виконанні класичної імплантації (відторгненні) або процедури синус-ліфтингу. Вилична імплантація в такій ситуації — виграшна альтернатива дорогим і тривалим маніпуляціям з підсадки кісткової тканини.

  4. Необхідності швидкого відновлення зубного ряду з естетичною та функціональною метою.

імпланти зигома.jpg

Переваги встановлення виличних імплантатів типу Zygoma:

  1. Швидке відновлення втрачених зубів з можливістю негайного навантаженням. У такому випадку швидко вирішуються як естетичні питання, так і проблема відновлення жувальної функції, скорочується термін реабілітації.

  2. Імплантація без нарощування кісткової тканини альвеолярного паростку верхньої щелепи.

  3. Мінімальні ризики ускладнень і проблем з приживленням. Виличні імплантати типу Zygoma встановлються у виличну кістку, яка має більшу щільність, порівняно з альвеолярним паростком верхньої щелепи, і не схильна до атрофія, тому Виличні імплантати приживаються у 98% випадків і служать пацієнту протягом усього життя.

  4. Це оптимальний прогнозований варіант реабілітації пацієнтів, яким через особливості клінічної ситуації не показана класична дентальна імплантація.

  5. Хороший прогнозований естетичний та функціональний результат навіть в складних клінічних ситуаціях. 

  6. Можливість відмовитися від знімного протезування, уникнути незручностей і спростити догляд за ротовою порожниною.

Повна втрата зубів?

Недостатньо кісткової тканини для проведення імплантації? – Ми знайдемо оптимальне рішення навіть в найскладнішій ситуації.

Читайте також «Тотальна імплантація при повній втраті зубів»

Клінічний випадок:
Встановлення виличних імплантатів при повній відсутності зубів на верхній щелепі

Встановлення виличних імплантатів типу Zygoma в ділянці верхньої щелепи з подальною ортопедичною реабілітацією з опорою на імплантати.

виличні імплантати.jpg
Picsart_22-07-11_15-57-12-212.jpg
Picsart_22-07-11_15-58-39-836.jpg

Клінічний випадок:
Встановлення виличних імплантатів при повній відсутності зубів на верхній щелепі

Встановлення виличних імплантатів типу Zygoma в ділянці верхньої щелепи з подальною ортопедичною реабілітацією з опорою на імплантати.

імпланти зигома.jpg
Picsart_22-07-11_15-29-38-039.jpg
імпланти зигома.jpg
Picsart_22-07-11_15-04-51-662.jpg
bottom of page